Cyber security awareness newsletter

Zadbaj o wiedze swych pracowników, by twoja firma unikła większej ilości zagrożeń

 

Jak działa ten newsletter

  •  W newsletterze znajdują się takie informacji jak zabezpieczyć się np. przed ransomware, czym jest phishing, czym jest scam, bezpieczeństwo przeglądarki, kradzież tożsamości  zabezpieczenie telefonu, zagrożenia wewnętrzne w organizacji etc.
  • Przystępne informacje podane informacje pozwalają ugruntować wiedze pracowników, dzięki czemu twoja firma będzie bezpieczniejsza, gdyż nawet najlepsze narzędzia z cyber nie zapewnią 100% bezpieczeństwa organizacji, ponieważ ludzie to słabe ogniwo.
  • Przygotowaliśmy 24 wiadomości, które będą wychodzić co miesiąc do twoich pracowników (Jeśli pozostaniesz z nami przez 2 lata).
  • Newsletter jest w języku Polskim.
  • Na końcu każdego maila znajduje się krótki quiz do wypełnienia.

Sprawdź, czy produkt jest dla Ciebie

13 + 4 =

Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych będzie Rafał Dobrosielski. Podane dane będą przetwarzane w celu obsługi korespondencji. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności. Wraz z wysłaniem formularza oświadczasz o zapoznaniu się z polityką prywatności oraz że zgadzasz się na przesyłanie na wskazany przez Ciebie adres mailowy oraz numer telefonu, informacji handlowych i marketingowych

Korzyści z wykorzystania zewnętrznego newslettera z cyber bezpieczeństwa

Czas bezpiecznika

Człowiek od bezpieczeństwa w organizacji jest bardzo często, bądź zawsze bardzo zajęta osobą, ma milion obowiązków a ten newsletter ma go choć trochę oszczędzić.

Rozwój kultury organizacyjnej

Dzięki cyklicznemu zwiększaniu wiedzy pracowników wpływamy na pozytywny rozwój kultury organizacyjnej dotyczącej cyber i zabezpieczeń w organizacji.

Niższe koszty

Czas pracy bezpiecznika jest cenny, a każda godzina jego pracy to setki złotych oszczędności. Nie będzie musiał spędzać czasu na tworzenie tej treści ponieważ ona już jest.

Uporządkowanie wiedzy

Po szkoleniu, które najczęściej jest raz do roku brakuje utrwalania i poszerzania wiedzy w wielu organizacjach. Ten newsletter ma pomóc.

Zmniejszenie ilości incydentów

Dzięki poszerzaniu wiedzy zmniejszamy ilość występowania incydentów bezpieczeństwa w organizacji.

Dla kogo jest ten newsletter

Newsletter został stworzony głównie dla organizacji małych, jedno osobowych lub startupów z racji ograniczonego budżetu na bezpieczeństwo ale jeśli jesteś dużą korporacją, również przyjmiemy Cię z otwartymi ramionami by oszczędzić czas twoim bezpiecznikom, ponieważ mają oni na pewno, masę pracy chroniąc, waszą organizację.

Małe firmy

Jesteście małą organizacją i nie stać was na bezpiecznika na stałe, ale chcecie rozwijać bezpieczeństwo w waszej organizacji. Choć budżet też jest niewielki, to w dalszym ciągu chcecie rozwijać bezpieczeństwo. Jak najbardziej trzymam za was kciuki i wychodzę z tym produktem, abyście mogli zminimalizować ilość zagrożeń dzięki świadomym pracownikom za relatywnie niską cenę.

Startupu

Startapy dla was też ten produkt przeznaczam. Macie dużo obowiązków musicie zarobić na swoich inwestorów i nie macie czasu bo produkt, czy usługa sam/sama się nie zrobi. Tak więc dla was też mam pomoc, by poprawić świadomość waszych pracowników. Zapraszam was serdecznie do newslettera.

Jedno osobowa działalność

Jedno osobowym firmą brakuje budżetu, brakuje też czasu, ale brakuje również świadomości, że jako nieświadomi kontrahenci większych organizacji możecie zagrażać bezpieczeństwu ich jak i swoim. Dzięki temu newsletterowi zbudujecie większa świadomość.

Korporacja

Nie wątpię by w korporacji był dobrze rozwinięty dział bezpieczeństwa, który na bieżąco edukuje pracowników. Być może jednak dział ten obciążony jest i nie może poświecić czasu na edukacje pracowników za pomocą newslettera, jeśli tak właśnie jest w twoim przypadku zapraszam również Ciebie.

Kim jesteśmy

 

Chronimy dane polskich firm poprzez ich zabezpieczanie przed ryzykami wewnętrznymi jak i zewnętrznymi. Wyróżniamy się wiedzą i kompleksowym podejściem do zabezpieczeń. Od polityk do wdrożonych zabezpieczeń. Swoje podejście opieramy o największe międzynarodowe standardy takie jak ISO27001. Nasze działania obejmują prowadzenie profesjonalnego bloga o bezpieczeństwie informacji, docenionego przez portal Zaufana Trzecia Strona (link), wydawanie newslettera dla ekspertów z zakresu bezpieczeństwa informacji, wdrażanie rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa informacji w firmach, audyty, konsultacje, edukację, ale również bezpłatny mentoring dla osób chcących wejść w świat cyberbezpieczeństwa.

 

Zaufali nam

Gwarancja satysfakcji

Przed wysłaniem do twojej firmy maili wysyłamy Ci próbkę maila. Lecz jeśli w trakcie będziesz chciał zrezygnować, nie ma problemu, robimy to od ręki. Choć tego nie polecam lepiej poinformować pracowników o takiej zmianie, niż odcinać ich w ten sposób na twoją prośbę przygotujemy maila pożegnalnego.

Cena

MIESIĘCZNIE
ROCZNIE

Skontaktuj się z nami

4 + 5 =

Nasze inne usługi

Kompleksowe wdrożenie
ISO 27001

Przeprowadzę Twoją firmę przez wszystkie etapy wdrażania tego procesu bez konieczności korzystania z usług firm trzecich.

Wsparcie merytoryczne
dla firm

Masz problem z bezpieczeństwem informacji? Spotkajmy się, aby omówić temat. Wspólnie znajdziemy najbardziej optymalną ścieżkę działań dla Twojej organizacji.

Szkolenia z bezpieczeństwa
informacji

Nie prowadzimy sztywnego programu szkoleń. Po zapoznaniu się z aktualnym statusem wdrożenia systemu bezpieczeństwa w Twojej firmie, dostosujemy indywidualny zakres szkolenia.

Posty z bloga

Czym jest CVE?

Czym jest CVE?

Wstęp CVE to dość często używany skrót w świecie podatności. Pochodzi od angielskiego Common Vulnerabilities and Exposures – dosłownie można to przetłumaczyć jako Powszechne Podatności i Ekspozycje [na zagrożenia]. Celem CVE jest opisanie i skatalogowanie każdej...

Co to jest EDR?

Co to jest EDR?

Wstęp EDR to skrót od angielskiego Endpoint Detection and Response. Można to przetłumaczyć jako detekcja i odpowiedź [na incydenty] na urządzeniach końcowych. Oznacza to, że EDR to rozwiązania nakierowane na ochronę urządzeń, które są używane bezpośrednio przez...

Czym jest Zarządzanie Tożsamością?

Czym jest Zarządzanie Tożsamością?

Wstęp Zarządzanie tożsamością to bardzo ważny element działania każdej organizacji. Polega ono głównie na tym, że każdemu z użytkowników nadaje się określony dostęp do zasobów i nadzoruje go. Dzięki temu można nadać danemu użytkownikowi dostęp do niezbędnych dla niego...

Skontaktuj się z nami

14 + 11 =