Jakie wyzwanie/problem/problemy miałeś/łaś przed zakupem Pakietu wdrożenia ISO 27001? Lub czego szukałeś?

Przed zakupem Pakietu wdrożenia ISO 27001 stanęliśmy przed wyzwaniem samodzielnego implementowania wymagań normy ISO 27001:2022 w naszej firmie. W związku z tym, poszukiwaliśmy wysokiej jakości materiałów wsparcia, które mogłyby ułatwić nam zarządzanie projektem i dostosowanie naszego modelu zarządzania do wymagań określonych w normie.

Co najbardziej podoba Ci się w Pakiecie wdrożenia ISO 27001 ? (np. konkretna treść, zasoby, inne itp.)

Jesteśmy szczególnie zadowoleni z praktycznych dokumentów zawartych w Pakiecie, które znacząco usprawniły nasz projekt. Lista kontrolna, umożliwiająca precyzyjne monitorowanie dostosowania naszego Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji do wymagań normy, była nieoceniona. Również dostęp do kompleksowej listy dokumentów wymaganych przez Załącznik A oraz wzoru deklaracji stosowania znacząco ułatwił nam prace. Ponadto, sekcja edukacyjna Pakietu, z jej bogactwem informacji, pozwoliła nam głębiej zrozumieć i usystematyzować naszą wiedzę na bezpieczeństwa informacji

Jakie rezultaty osiągnąłeś dzięki Pakietowi wdrożenia ISO 27001 ? Czy pomogliśmy Ci stawić czoła konkretnemu wyzwaniu? Jeśli tak, proszę, opisz to.

Dzięki Pakietowi wdrożeniowemu ISO 27001 znacząco posunęliśmy do przodu nasz własny proces wdrażania normy. Pakiet okazał się bazą, która ułatwiła nam rozwój naszego Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji. Regularnie wracamy do niego, aby czerpać z wiedzę.

Jak opisałbyś ogólne wrażenia z Pakiecie wdrożenia ISO 27001 i z nami?

Z mojego doświadczenia wynika, że jeśli podchodzi się do projektu z zaangażowaniem i gotowością do nauki, Pakiet wdrożenia ISO 27001 staje się nieocenionym zasobem. Dzięki klarownej strukturze i przystępnie przedstawionym treściom, Pakiet stanowi solidne fundamenty, które realnie wspierają w drodze do uzyskania zgodności z normą. Jest to narzędzie, które znacząco ułatwia zrozumienie wymagań ISO 27001 i ich wdrożenie.

Czy poleciłbyś Pakiecie wdrożenia ISO 27001 swoim klientom lub innym osobom z Twojej branży? Dlaczego lub dlaczego nie?

Polecam Pakiet wdrożenia ISO 27001, opierając się na pozytywnych doświadczeniach naszej firmy. Osobom które, czują bardzo niepewnie w obszarze ISO, zachęcam rozważenia opcji wkupienia jeszcze godziny konsultingu, co będzie kropką nad „i”.