O NAS

NASZĄ MISJĄ JEST:

 

  • by bezpieczeństwo polskich firm wyznaczało standard na świecie,
  • by wiedza polskich specjalistów bezpieczeństwa wyznaczała standard na świecie,
  • by to od nas uczono się najlepszych praktyk.

PushSec – to miejsce, gdzie z pasją i zaangażowaniem pomagamy organizacjom w osiąganiu doskonałości operacyjnej. Naszą misją jest zapewnienie pełnego bezpieczeństwa informacji dla Twojej organizacji. Nasz zespół wyspecjalizowany w Systemie Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zapewnia kompleksowe usługi zgodne z normą ISO 27001.

Dlaczego warto wybrać PushSec?
Oferujemy audyt zerowy, planowanie projektu, wdrożenie ISO 27001, audyt wewnętrzny, pomoc w audyt certyfikującym oraz po certyfikacji. Wartość naszych usług wyraża się nie tylko w bezpieczeństwie, ale także w elastyczności. Jesteśmy otwarci na współpracę i rozumiemy, że bezpieczeństwo to inwestycja. Dlatego oferujemy możliwość wykupienia naszych usług w częściach, dostosowanych do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami, pisząc na adres info@pushsec.pl, a pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twojej organizacji.

NAJLEPSZY ZESPÓŁ

 

Poniżej znajduje się najlepszy zespół na świecie:) To tylko i wyłącznie dzięki nim powstaje coraz więcej treści na blogu oraz dookoła niego. To właśnie dzięki nim mam czas i możliwości, by przekazywać Ci jak najwięcej, byś był mądrzejszy, rósł w siłę i jeszcze lepiej zabezpieczał polskie czy też zagraniczne przedsiębiorstwa. Żebyś to Ty wyznaczał standardy jakości bezpieczeństwa. Jeśli chcesz dołączyć do tego zacnego grona, napisz do mnie na rafal.dobrosielski@pushsec.pl z informacją, jak chciałbyś pomóc, a coś wymyślimy.

Ten, co pisze
Przekład na poprawny j.polski
Discord Admin
Wirtualna Asystentka

Autorzy

Krzysztof Godzisz
Piotr Radecki
Mariusz Wilczyński