O NAS

NASZĄ MISJĄ JEST:

 

  • By bezpieczeństwo polskich firm wyznaczało standard na świecie,
  • By wiedza polskich specjalistów bezpieczeństwa wyznaczła standard na świecie,
  • By to od nas uczono się najelpszych praktyk.

Potrzebujesz pomocy w zabezpieczeniu swojej firmy bądź firmy swojego pracowdawcy lub po prostu chcesz się z nami skontaktowac? Napisz proto na adres rafal.dobrosielski@pushsec.pl. Postaram się zaradzić Twoim problemom z bezpieczeństwem 😉

NAJLEPSZY ZESPÓŁ

 

Poniżej znajduje się najlepszy zespół na świecie:) To tylko i wyłącznie dzięki nim powstaje coraz więcej treści na blogu oraz dookoła niego. To właśnie dzięki nim mam czas i możliwości, by przekazywać Ci jak najwięcej, byś był mądrzejszy, rósł w siłę i jeszcze lepiej zabezpieczał polskie czy też zagraniczne przedsiębiorstwa. Żebyś to Ty wyznaczał standardy jakości bezpieczeństwa. Jeśli chcesz dołączyć do tego zacnego grona, napisz do mnie na rafal.dobrosielski@pushsec.pl z informacją, jak chciałbyś pomóc, a coś wymyślimy.

Ten, co pisze

Tak, większość tekstów to moja robota. Staram się rozwijać zarówno Was, jak i siebie w mojej przygodzie z blogiem. Więcej znajdziecie w linku poniżej.

Przekład na standardowy j.polski

Katarzyna Dobrosielska — tak, to moja żonka 🙂 Wszystkie teksty przechodzą przez jej ręce, gdyby nie ona, żadnego z moich tekstów byście nie przeczytali. Z polskiego noga jestem 😉 Naprawdę wkłada dużo CIĘŻKIEJ pracy, by dało się czytać to, co napiszę. Zainspirowała mnie do nazwy Pushsec i oswoiła z przecinkami.

Discord Admin

 Oskar Klimczuk — Uwielbia tworzyć, szczególnie pisać, jak i siedzieć godzinami przed terminalem Linuksa. Komputery interesowały go od dziecka. Stale uczy się o cyberbezpieczeństwie. Teksty Oskara również możesz znaleźć na blogu. A teraz zaangażował się w administrację nowopowstałym Discordem.

Marketing

Tajemnicza osoba. Mam w końcu kogoś od marketingu, kto pomoże mi promować w sieci i rozprzestrzeniać wiedzę jeszcze szybciej, jeszcze sprawniej i jeszcze lepiej. Nie tylko wiedza w sieci się liczy, potrzeba też ją odpowiednio rozpropagować. Tajemnicza z pewnych względów nie może się jeszcze ujawnić, więc na razie będzie pomagać po cichutku, może kiedyś się ujawni.

Autorzy

Mariusz Wilczyński

Nazywam się Mariusz Wilczyński. Mój ITświat to wiele lat pasji i praktyki zawodowej w sferze cyberbezpieczeństwa. Linuxa poznałem wzdłuż i wszerz. Wiedzy wciąż jednak było mi mało, więc wkręciłem się w wiele dodatkowych kursów, przeczytałem tony książek i dołączyłem do drużyny innych cyberfreeków, żeby razem z nimi wykorzystywać swoją wiedzę ku chwale ochrony systemów IT przed cyberprzestępcami.

 

Piotr Radecki

Jestem studentem prawa i informatyki na Uniwersytecie Opolskim. Interesuję się prawem własności intelektualnej oraz cyberbezpieczeństwem. Moją rolą na tym blogu będzie pokazanie Ci, że IT to nie tylko programiści i czasami musimy wiedzieć jakie mamy prawa ale i obowiązki. Postaram się każdemu pokazać, że prawo nie musi być nudne i w praktyce może przydać się każdemu.