Razem osiągamy zdumiewające rezultaty

Pomagamy bezpiecznie rozwijać twój biznes!

Zgodnie z naszą misją chcemy, by to polskie firmy wyznaczały standardy bezpieczeństwa. Zatem bardzo nam miło, gdy dzięki naszej pomocy w kolejnej firmie jest bezpieczniej. Jesteśmy dumni z sukcesów naszych klientów i cieszymy się, że mogliśmy dołożyć własną cegiełkę do jego osiągnięcia.

Zaufali nam

List Referencyjny

Opinie o naszych usługach i produktach

{

Jakie wyzwanie/problem/problemy miałeś/łaś przed Cybermentoringiem? Lub czego szukałeś?

Nie wiedziałem początkowo jak się do tego zabrać jak wygląda praca w Cyberbezpieczeństwie. Szukałem konkretnych rozwiązać i praktycznego podejścia jak mam dalej kierować swoją ścieżką zawodową.

Co najbardziej podoba Ci się w Cybermentoringu ? (np. konkretna treść, zasoby, inne itp.)

Przede wszystkim wytłumaczenie, na czym polegają konkretne ścieżki zawodowe np. pentester czy praca w SOC. Dokładne wytłumaczenie ścieżki w moim przypadku SOC, jak należy do tego podejść, co powinienem się nauczyć, na co powinienem się na początek przygotować. Dzięki temu zmieniło się moje podejście o 180 stopni i teraz już nie błądzę tylko mam szczegółowo opisane jak powinienem się dalej rozwijać. Również świetna rozmowa z Rafałem, który w prosty sposób wyjaśnił mi, na czym to wszystko polega i wytłumaczył moje wątpliwości.

Jakie rezultaty osiągnąłeś dzięki Cybermentoringowi? Czy pomogliśmy Ci stawić czoła konkretnemu wyzwaniu? Jeśli tak, proszę, opisz to.

Wiedza jak się dalej rozwijać. Czego początkowo mi brakowało i tak naprawdę samemu, zamiast się rozwijać uczyłem się rzeczy, które albo nie są potrzebne w samym początku kariery w Cyberbezpieczeństwie, albo w ogóle niepotrzebne. Na pewno teraz zaoszczędzę czas dzięki rozpisaniu przez Rafała mojej ścieżki zawodowej

Jak opisałbyś ogólne wrażenia z Cybermentoringu i z nami?

Wrażenia naprawdę pozytywne. Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony rozmową i pomocą, jaką otrzymałem.

Czy poleciłbyś Cybermentoring swoim klientom lub innym osobom z Twojej branży? Dlaczego lub dlaczego nie?

Śmiało mogę polecić współpracę z Rafałem, z której myślę, że każdy będzie zadowolony! Świetnie wszystko potrafi wyjaśnić, rozwiać wszelkie wątpliwości. Posiada bogatą wiedzę, którą się chętnie dzieli. Co do rozmowy to bardzo zrozumiale wszystko wyjaśnia i odpowiada na wszelkie wątpliwości i pytania. Po rozmowie i ustaleniu mojej ścieżki zawodowej otrzymałem obszerny mail z kolejnymi punktami, jakie powinienem zrealizować, aby udało mi się osiągnąć cel. Co bardzo cenię.

5
Dawid Migacz
Mystery Person
{

Jakie wyzwanie/problem/problemy miałeś/łaś przed zakupem Pakietu wdrożenia ISO 27001? Lub czego szukałeś?

Przed zakupem Pakietu wdrożenia ISO 27001 stanęliśmy przed wyzwaniem samodzielnego implementowania wymagań normy ISO 27001:2022 w naszej firmie. W związku z tym, poszukiwaliśmy wysokiej jakości materiałów wsparcia, które mogłyby ułatwić nam zarządzanie projektem i dostosowanie naszego modelu zarządzania do wymagań określonych w normie.

Co najbardziej podoba Ci się w Pakiecie wdrożenia ISO 27001 ? (np. konkretna treść, zasoby, inne itp.)

Jesteśmy szczególnie zadowoleni z praktycznych dokumentów zawartych w Pakiecie, które znacząco usprawniły nasz projekt. Lista kontrolna, umożliwiająca precyzyjne monitorowanie dostosowania naszego Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji do wymagań normy, była nieoceniona. Również dostęp do kompleksowej listy dokumentów wymaganych przez Załącznik A oraz wzoru deklaracji stosowania znacząco ułatwił nam prace. Ponadto, sekcja edukacyjna Pakietu, z jej bogactwem informacji, pozwoliła nam głębiej zrozumieć i usystematyzować naszą wiedzę na bezpieczeństwa informacji

Jakie rezultaty osiągnąłeś dzięki Pakietowi wdrożenia ISO 27001 ? Czy pomogliśmy Ci stawić czoła konkretnemu wyzwaniu? Jeśli tak, proszę, opisz to.

Dzięki Pakietowi wdrożeniowemu ISO 27001 znacząco posunęliśmy do przodu nasz własny proces wdrażania normy. Pakiet okazał się bazą, która ułatwiła nam rozwój naszego Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji. Regularnie wracamy do niego, aby czerpać z wiedzę.

Jak opisałbyś ogólne wrażenia z Pakiecie wdrożenia ISO 27001 i z nami?

Z mojego doświadczenia wynika, że jeśli podchodzi się do projektu z zaangażowaniem i gotowością do nauki, Pakiet wdrożenia ISO 27001 staje się nieocenionym zasobem. Dzięki klarownej strukturze i przystępnie przedstawionym treściom, Pakiet stanowi solidne fundamenty, które realnie wspierają w drodze do uzyskania zgodności z normą. Jest to narzędzie, które znacząco ułatwia zrozumienie wymagań ISO 27001 i ich wdrożenie.

Czy poleciłbyś Pakiecie wdrożenia ISO 27001 swoim klientom lub innym osobom z Twojej branży? Dlaczego lub dlaczego nie?

Polecam Pakiet wdrożenia ISO 27001, opierając się na pozytywnych doświadczeniach naszej firmy. Osobom które, czują bardzo niepewnie w obszarze ISO, zachęcam rozważenia opcji wkupienia jeszcze godziny konsultingu, co będzie kropką nad „i”.

5
Łukasz Kowalski
Development Director
{

Jeśli jesteś osobą, która szuka jakiejś zmiany lub chcesz poukładać kwestie związane z cybre to polecam konsultację z Rafałem. Ma bardzo merytoryczne podejście do tematu, dużą wiedzę i masę cierpliwości.
W moim przypadku przeprowadziliśmy długą rozmowę a po jej zakończeniu, dostałem obszernego maila z rozpiską kursów książkę oraz co najważniejsze kolejnością, w jakiej należy je zrobić.

5
Dawid Konopko
{

Jestem pozytywnie zaskoczona przebiegiem rozmowy z panem Rafałem. Ma bardzo dużą wiedzę, którą chętnie się dzieli, co nie jest często spotykane. Pan Rafał poświęca swój czas i z zaangażowaniem indywidualnie analizuje ścieżkę zawodową. Na pewno zastosuję się do wszystkich rad i wskazówek. Uważam, że to osoba godna zaufania!

5
Milena
Koordynator ds. audytu
{

Przyznam, że byłem bardzo zdeterminowany, żeby kupić materiały Rafała na temat wdrożenia SZBI w oparciu o normę ISO 27001. Do audytu certyfikacyjnego zostało kilka miesięcy, a ja byłem w ciemnej d…ziurze, a na dodatek firma międzynarodowa, język angielski i audytorzy zza granicy. Doszło do tego, że chciałem kupić pakiet zanim Autor zdążył przygotować bramkę płatniczą. Kiedy dostałem przekierowanie do sandboxa szybkich płatności dotarło do mnie, że to jeszcze testy 🙂 Wreszcie w grudniu otrzymałem upragiony pakiet. I nie zawiodłem się: zawartość przerosła moje oczekiwania.
Moja pierwsza myśl: ktoś tu lubi porządek. Każda z części zawiera plik „zacznij tutaj” – coś w rodzaju spisu treści, który pozwala wygodnie nawigować po checklistach i dokumentach. Druga, jeszcze bardziej istotna zaleta, to wspomniane przed chwilą listy kontrolne i zestawienia wymaganych dokumentów. Zawarte w nich pytania i wskazówki znacznie przyspieszyły i uporządkowały proces wdrożenia. I wreszcie dokumenty, które pomogły mi w realizacji projektu: plan wdrożenia i inwentaryzacja zasobów, plus dodatkowe materiały, np. na temat hardeningu Windowsa. Widzę jedną rzecz do poprawy – mapa myśli wdrożenia jest mało przejrzysta (na własny użytek zrobiłem podobną w XMind).
Reasumując – polecam z czystym sumieniem każdemu, kto chce zaoszczędzić czas na mozolne tworzenie dokumentów.

5
Paweł
{

Rewelacyjny produkt dla wszystkich, którzy myślą o ISO 27001. Spis dokumentów pomaga zrozumieć wymagania, proces przygotowania i przemyśleć ile mniej więcej zajmie cały etap przygotowania. Do tego mindmapa, szablony i tona wartościowych dokumentów. Jeśli myślisz o wdrożeniu ISO 27001, chcesz przygotować swoją firmę do certyfikacji lub masz rozmowę z Zarządem i musisz pokazać jak to wygląda – ten produkt jest dla Ciebie. Konkret w jednej paczce!

5
Adam Gola

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów

Współpraca z nami pozwoli Ci zbudować przewagę nad konkurencją poprzez zabezpieczenie Twojej organizacji oraz przygotowanie jej na nieoczekiwane sytuacje.